[wiN?] gaming forum

Who is next?
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 Правила и однесување на форумот

Go down 
AuthorMessage
heavvY
Admin
heavvY

Posts : 19
Join date : 2010-01-10

Правила и однесување на форумот Empty
PostSubject: Правила и однесување на форумот   Правила и однесување на форумот Icon_minitimeSun Jan 10, 2010 2:20 am

Добредојдовте на форумот [wiN?] Gaming

Забрането е:

- Секаков вид на рекламирање: рекламирање на друг форум, сајт, сервер и се останато без дозвола од администраторот на www.whoisnext.tk
- Употребување на вулгарни зборови, пцуење и невкусни навреди.
- Навреди од верска, национална, политичка, навивачка и друга побуда.
- Забрането е секаков вид на СПАМ и ФЛОДАЊЕ. Во овој случај Модераторите имаат право да го избришат постот и да пратам ПМ со опомена за суспензија.
- Забрането е навредување на членовите. Сите несогласувања може по ПМ да си ги решите.
- Забрането е заканување, вреѓање на членовите.
Back to top Go down
View user profile http://fabulous.macedonianforum.net
 
Правила и однесување на форумот
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
[wiN?] gaming forum :: [win?] official gaming forum :: Правила и однесување на форумот-
Jump to: