[wiN?] gaming forum

Who is next?
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 ПРОБЛЕМ СО КАНТЕРОТ

Go down 
AuthorMessage
referatuSPosts : 10
Join date : 2010-01-10

ПРОБЛЕМ СО КАНТЕРОТ Empty
PostSubject: ПРОБЛЕМ СО КАНТЕРОТ   ПРОБЛЕМ СО КАНТЕРОТ Icon_minitimeMon Jan 11, 2010 12:04 am

Би сакал да прашам едно прашање за кантерот. Кога ќе го пуштам долу пишува едни бели букви и кога ке влезам на некој сервер можам да играм најмногу 15 минути и потоа белите букви се појавуваат преку цел екран и неможам да гледам.
Пробав да го преинсталирам цс-то набавив 5 различни инсталации но ништо не помага.

Би ве замолил ако знае некој да ми каже.

Однапред Благодарам.
Back to top Go down
View user profile
aeNPosts : 4
Join date : 2010-01-10

ПРОБЛЕМ СО КАНТЕРОТ Empty
PostSubject: Re: ПРОБЛЕМ СО КАНТЕРОТ   ПРОБЛЕМ СО КАНТЕРОТ Icon_minitimeFri Jan 15, 2010 8:20 pm

Ќе си купиш Steam.
Back to top Go down
View user profile
 
ПРОБЛЕМ СО КАНТЕРОТ
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
[wiN?] gaming forum :: Community Counter Strike 1.6 :: Help Desk-
Jump to: