[wiN?] gaming forum

Who is next?
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 Download Ventrilo

Go down 
AuthorMessage
heavvY
Admin
heavvY

Posts : 19
Join date : 2010-01-10

Download Ventrilo Empty
PostSubject: Download Ventrilo   Download Ventrilo Icon_minitimeMon Jan 11, 2010 1:20 am

За да симнеш од интернет Вентрило оди на линк:

http://www.ventrilo.com/download.php

Ако имате проблем при симнувањето или инсталацијата на Вентрилото контактирајте ме на msn: dimitar_ilioski@hotmail.com
Исто така на мсн можам да ви ја објаснам постапката на креирање на бесплатен вентрило сервер.
Back to top Go down
View user profile http://fabulous.macedonianforum.net
 
Download Ventrilo
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
[wiN?] gaming forum :: FUN :: Download centar-
Jump to: